Bundan sonra yavaş yavaş istediğimiz Adana Demirspor’u sahada göstereceğiz

Adana Demirspor’umuzun Teknik Direktör’ü Hakan Kutlu Adana Demirspor’umuzun sahasında Hatayspor’u 3-0 mağlup ettiği maçın sonrasında basın toplantısında soruları yanıtladı.

Spor Toto 1. Lig’in 5. haftasında Adana Demirspor’umuz sahasında Hatayspor’u 3-0 mağlup etti.

Adana Demirspor’umuzun Teknik Direktör’ü Hakan Kutlu Adana Demirspor’umuzun sahasında Hatayspor’u 3-0 mağlup ettiği maçın sonrasında basın toplantısında soruları yanıtladı.

Maçın geneline baktığımız zaman oyun içinde bazı dönemler sıkıntılar yaşadığımız oldu. Özellikle penaltıyı kaçırdıktan sonra, oyuncuların moral motivasyonunda düşüklük yaşandı. Burada kalecimiz Çağlar çok önemli bir pozisyon çıkartarak takımı oyunda tuttu. İkinci golü yakaladıktan sonra gerçek görmek isteğimiz öz güveni yakalamış, sahada oynatmak istediğimiz futbol oynayan futbolcular vardı. Bu camia şampiyon için iyi oyunculardan kurulmuş bir takım. Bu takıma bizlere güvensinler. Bugün tribünde olduğu gibi bizi desteklesinler. Bu takım maç kazanır maç kaybeder ama mücadeleyi bırakmaz. Bugün oyunu kötü oynadığımız dönemlerde bile inanılmaz mücadele ettiler. Zaten takımın ayakta kalmasında sebep buydu. Karşımızda çok önemli bir takım vardı. Geçen sene toplamda 15 gol yemiş bir takım çok iyi defans yapan hızlı kontrataklara çıkan bir takım bir maçta 3 gol bir de penaltı kaçırdık bu bizim çok iyiydi. İki maçtır kendi sahamızda oynadığımız maçlarda kazanamamanın vermiş olduğu gerginlik vardı. Bundan sonra yavaş yavaş istediğimiz Adana Demirspor’u sahada göstereceğiz

sözleriyle toplantıyı sonlandırdı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Adana Demirspor’umuz Hatayspor’u rahat geçti

Adana Demirspor’umuz ara vermiyor