Hakan Kutlu’dan Açıklama

Adana Demirsporumuzun Teknik Direktörü Hakan Kutlu camiamıza takımımızın durumu ile ilgili açıklama yaptı

Adana Demirsporumuzun Teknik Direktörü Hakan Kutlu camiamıza takımımızın durumu ile ilgili açıklama yaptı. Hocamızın açıklaması şöyle;

Büyük Adana Demirspor Taraftarı,
Öncelikle 4 maçlik periyotta tribünlerden vermiş olduğunuz müthiş destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 13’ü alt yapıdan olmak üzere 17 kişiyle ve yalnızca 30 gün kala start verdiğimiz bu zorlu süreçte 4 maçta 7 puan toplayarak milli maç arasına girmiş bulunmaktayız. Bu kısıtlı zaman içerisinde takımı taktiksel ve fiziksel olarak lige hazırlarken en çok vurgu yaptığımız ve önem verdiğimiz olgu ‘Birlik ve Beraberlik’ oldu. Bu liglerde daha önce birçok kulüp, şampiyonluk için önemli meblağlar harcayarak takımlar oluşturdu. Bu durumu bu büyük camia da daha önce bir çok kez yaşadı. Çok iyi futbolculardan oluşan kadrolar kuruldu, çok değerli teknik direktörler görev aldı ancak hedefe ulaşılamadı. Bizlerin bu talihi döndürecek güce sahip olduğumuzdan zerre şüphem yok.

Başkanımız, Yönetim Kurulumuz, Futbolcularımız, Ekibim, Kulüp Çalışanlarımız ve taraftarlarımız bu yolda var gücüyle emek vermekte. Ancak artık birlik beraberliğimizi daha da artırmalı ve birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılmalıyız. Anahtar kelimemiz ise mutlaka ‘İnanmak’ olmalı. Güzel günler, büyük mutluluklar göreceğiz ancak sabredeceğiz. Başarıya giden hiçbir yol çiçeklerle bezeli değildir.Bizler her engelde birbirimize daha çok sarılacağız, daha da fazla güçleneceğiz. Ve yolun sonunda kazanan ‘BİZ‘ olacağız. Bu şehir, bu camia bunu sonuna kadar hak ediyor.

Saygılarımla
HAKAN KUTLU

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Adana Demirsporumuz İstanbulspor ile berabere kaldı

Adana Demirspor maça Çukurova Üniversitesinde hazırlanıyor